بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین

بر اساس آخرین تحلیل بانک چند ملیتی بریتانیایی استاندارد چارترد، انتظار می‌رود که محبوب‌ترین ارز دیجیتال در جهان، بیت کوین افزایش یابد و حتی ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

در واقع، بر اساس گزارش رویترز به تاریخ ۲۴ آوریل (۴ اردیبهشت)، این غول مالی ادعا می کند که “زمستان کریپتو” که در سال ۲۰۲۲ آغاز شد، اکنون به پایان رسیده است.

جف کندریک، رئیس تحقیقات ارزهای دیجیتال در استاندارد چارترد، در تحلیل خود دلایل متعددی را شناسایی کرد که احتمالاً می‌تواند ارزش بیت کوین را در آینده نزدیک افزایش دهد. اینها شامل تحولات مالی فعلی، تثبیت دارایی‌های ریسک پس از نتیجه گیری فدرال رزرو (ایالات متحده) به چرخه افزایش نرخ آن، و افزایش سودآوری استخراج ارزهای دیجیتال است.

در حالی که هنوز برخی موارد ناشناس وجود دارد، اما “ما معتقدیم مسیر رسیدن به سطح ۱۰۰۰۰۰ دلار در حال بهتر شدن است.”

از ابتدای سال، بیت کوین روند صعودی قابل توجهی از ۱۶۵۰۰ دلار به بیش از ۳۰۰۰۰ دلار داشته است و برای اولین بار در ده ماه گذشته از ۳۰ هزار دلار عبور کرده است. به خصوص پس از سال ۲۰۲۲ چالش برانگیز که بسیاری از شرکت‌های کریپتو مانند FTX، ترافورم لبز، سلسیوس، ۳AC و دیگران را به زانو درآورد، صعود بیت کوین نیز احیای نسبی بازار را نشان می‌دهد.

شنیدن پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه از افزایش سرسام‌آور ارزش‌گذاری‌ها در طول رالی‌های قبلی بیت‌کوین عادی بود. به عنوان مثال، در نوامبر ۲۰۲۰ یک تحلیلگر سیتی بانک پیش بینی کرد که بیت کوین ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۲ به رقم خیره کننده ۳۱۸۰۰۰ دلار برسد.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش مالی شخصی «پدر پولدار پدر فقیر» حمایت خود از بیت کوین را در ملاء عام نشان داد. در ۲۱ آوریل، کیوساکی توییت کرد که معتقد است بیت کوین به قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید و مردم، نه فدرال رزرو یا دولت، از آن حمایت می‌کنند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و اوکی ایکس در قبال آن مسئولیتی ندارد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست