رسیدن هزینه تراکنش اتریوم به کف قیمت در ۱۹ ماهه گذشته

رسیدن هزینه تراکنش اتریوم به کف قیمت در 19 ماهه گذشته

طیق اطلاعات و داده‌های به دست آمده از وبسایت etherscan.io، در روز شنبه، هزینه تراکنش شبکه اتریوم به سطحی رسید که پیش‌تر، در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ به آن رسیده بود. این میزان به طور متوسط در روز شنبه به ۱۹ gwei یا ۰.۴۲ دلار به ازای هر جابجایی رسید، از آنجایی که Gas Fee اتریوم با شیب ملایمی از تاریخ ۱۱ می سال جاری نزولی بوده است. لازم بذکر است هزینه تراکنش بستگی به بلاکچین مورد استفاده دارد و مقوله‌ای جدا از Gas Fee است. در بلاکچین اتریوم هزینه تراکنش مورد نیاز برای استفاده از این شبکه گس فی Gas Fee نامیده می‌شود.

همانطور که مستحضر هستید هزینه تراکنش اتریوم به جبران هزینه مشارکت کنندگان در استخراج این رمزارز است و به عنوان پاداشی در جهت تاییدیه جابجایی‌ها در نظر گرفته شده است. نکته جالب توجه این است که هزینه تراکنش اتریوم در بازه زمانی آگوست ۲۰۱۵ الی جولای ۲۰۱۶ حتی از یک پنی آمریکا نیز کمتر بوده است. این میزان از جولای ۲۰۱۶ تا می ۲۰۱۷ در بازه ۰.۰۱ تا ۰.۱ دلار به ازای هر تراکنش بود که در ۱۲ می ۲۰۲۱ به رقم سرسام‌آور ۶۹ دلار نیز رسیده بود!

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال اوکی ایکس مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سایر اخبار فوری
فهرست