بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر تحت تأثیر موج عظیم دیگری از سرمایه نهادی قرار گرفت!

از آنجایی که بیت‌کوین هفته گذشته بیش از ۱۳۶ میلیون دلار ورودی داشت، شرکت دارایی دیجیتال کوین‌شیرز ادعا می‌کند که سرمایه گذاران نهادی هنوز نسبت به بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال خوش بین هستند.

بر اساس آخرین گزارش هفتگی جریان‌های صندوق دارایی دیجیتال CoinShares، سرمایه گذاران نهادی در هفته گذشته ۱۳۶ میلیون دلار به بازارهای ارزهای دیجیتال وارد کردند. گفتنی است این سومین هفته‌ی متوالی است که دارایی‌های بزرگ وارد صنعت ارزهای دیجیتال می‌شود.

کوین شیر

محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته شاهد ورودی‌های ۱۳۶ میلیون دلاری بودند که ورودی‌های ۳ هفته متوالی گذشته را به ۴۷۰ میلیون دلار رساندند، جریان‌های خروجی ۹ هفته قبل را به طور کامل اصلاح کردند و جریان‌های سالانه را به ۲۳۱ میلیون دلار مثبت رساندند.

کوین‌شیرز همچنین خاطرنشان کرد که گردش مالی با وجود جریان‌های ورودی قابل توجه در حال کاهش است.

” با این حال، حجم معاملات کاهش یافته است، به طوری که کالاهای سرمایه گذاری در مجموع ۱ میلیارد دلار در هفته در مقایسه با میانگین ۲.۵ میلیارد دلار در دو هفته گذشته، کاهش یافته است. این اعداد کمتر می‌تواند ناشی از عوامل فصلی باشد زیرا معمولاً در جولای و آگوست مقادیر کمتری را تجربه می‌کنند.”

بیت کوین با ۱۳۳ میلیون دلار، بیشترین ورودی را تجربه کرد و همچنان تمرکز اصلی سرمایه گذاران است.

در ادامه‌ی گزارش کوین‌شیرز آمده است:

“بیت‌کوین همچنان در کانون توجه سرمایه‌گذاران قرار دارد و مجموعاً ۱۳۳ میلیون دلار در هفته گذشته جریان داشته است، در حالی که بیت‌کوین با خروجی ۱.۸ میلیون دلاری، برای یازدهمین هفته متوالی خود، بیشتر نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در این زمان از دارایی نسبت به آلت‌کوین‌ها حمایت می‌کنند».

در حالی که اتریوم، لایت کوین (LTC)، سولانا (SOL)، ریپل، پالیگان (MATIC) و به ترتیب ۲.۹، ۰.۵، ۱.۲، ۰.۹، ۰.۸ و ۰.۲ میلیون دلار ورودی داشتند، کاردانو (ADA) خروجی ۱.۳ میلیون دلاری را تجربه کرد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و اوکی ایکس در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سایر اخبار فوری
فهرست