ارزش بازار اوراق توکنیزه‌شده ایالات متحده از ۶۰۰ میلیون دلار فراتر رفت!

به گفته شرکت داده‌های دارایی واقعی RWA.xyz، ارزش بازار محصولات مالی مبتنی بر بلاک چین که اسناد خزانه‌داری، اوراق قرضه و وجوه بازار پول ایالات متحده را توکنیزه می‌کنند، در مجموع به ۶۱۴ میلیون دلار رسید. اکنون سرمایه‌گذاران کریپتو به‌طور موثر ۶۱۴ میلیون دلار از طریق محصولات مختلف خزانه‌داری به دولت ایالات متحده وام می‌دهند.

سرمایه‌گذاران در دارایی‌های دیجیتال به‌طور فزاینده‌ای برای اوراق خزانه‌داری توکن‌شده تقاضا دارند؛ زیرا بازدهی اوراق قرضه دولتی ایالات متحده – که عموماً به عنوان نرخ بهره بدون ریسک در نظر گرفته می‌شود – از نرخ بهره غیرمتمرکز (DeFi) فراتر رفته است.

توکنیزه

با کاهش نیاز به استقراض و اهرم در طول کاهش بازار ارزهای دیجیتال، بازدهی دیفای کاهش یافت. از آنجایی که بانک فدرال رزرو برای مبارزه با تورم فزاینده نرخ بهره را به بالاترین سطح از سال ۲۰۰۷ افزایش داد، بازده اوراق قرضه در امور مالی سنتی (TradFi) به طور قابل توجهی افزایش یافت.

امسال، تعداد زیادی از چهره‌های جدید، از جمله OpenEden، Ondo Finance و Maple Finance – محصولات خزانه‌داری را منتشر کردند که بر پایه بلاک چین ساخته شده‌اند و هدف آنها سرمایه‌گذاران مرفه، شرکت‌هایی است که با دارایی‌های دیجیتال و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز، سر و کار دارند.

طبق گزارش جک چونگ، محقق مهمان در RWA.xyz، «کل پس‌زمینه اقتصاد کلان تغییر کرده است». این امر به طور طبیعی سرمایه‌گذاران را جذب می‌کند تا در معرض دید خود از دارایی‌های کریپتو به خزانه‌داری ایالات متحده قرار بگیرند.»

بر اساس تحقیقی که ماه گذشته توسط شرکت مدیریت ثروت Bernstein منتشر شد، یکی از محبوب‌ترین روندها در ارزهای دیجیتال، توکن‌سازی دارایی‌های فیزیکی است که می‌تواند در پنج سال آینده ارزش بازاری ۵ تریلیون دلاری داشته باشد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و اوکی ایکس در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سایر اخبار فوری
فهرست