افزایش نسبت ETH به BTC پیش از مرحله MERGE

افزایش نسبت ETH به BTC پیش از مرحله MERGE

نسبت اتریوم به بیت کوین به عنوان مقیاسی جهت سنجش قدرت دو دارایی بزرگ بازار ارزهای دیجیتال به کار می‌رود. زمانی که این نسبت افزایش می‌یابد، بدین معناست که اتریوم عملکرد بهتری به نسبت بیت کوین داشته است و طبعا بالعکس. در هفته‌ای که گذشت این نسبت به بالاترین سطح خود در طی بیش از دو ماه گذشته رسید، حوالی سطوحی که پیش از سقوط Terra در اواسط ماه می به ثبت رسیده بود.

به طور معمول بیت کوین در بازارهای خرسی به سبب سرمایه‌گذاری ایمن‌تر و اتریوم در بازار گاوی به سبب بررسی عملکرد توکن‌های با ارزش بازار کوچک‌تر توسط سرمایه‌گذاران دنبال می‌شوند. در همین راستا به سبب خبر مشخص شدن تاریخ احتمالی MERGE اتریوم در ۱۳ سپتامبر که سبب می‌شود ۹۹ درصد از انرژی مصرفی شبکه اتریوم کاهش یابد، نسبت اتریوم به بیت کوین مومنتوم صعودی به خود گرفت.

غیر تورمی شدن اتریوم در پی انجام Merge

به نقل از مدیر تحقیقات وبسایت Intotheblock یعنی Lucas Outumuro در توییتر، اتریوم به دنبال انجام مرحله “ادغام” غیر تورمی خواهد شد. خالص نرخ انتشار اتریوم در رنجی بین ۰.۵-% الی ۴.۵-% بوده و کاملا بستگی به کارمزد شبکه دارد که طبق پیش‌بینی‌ها و بر اساس داده‌های تاریخی سال ۲۰۲۲، این میزان طبق شکل خواهد بود.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال اوکی ایکس مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۲/۵ - (۵ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سایر اخبار فوری
فهرست