آمازون در حال آماده شدن برای پذیرش بیت کوین

آمازون در حال آماده شدن برای پذیرش بیت کوین

پس از اینکه آمازون، روز جمعه لیست شغلی جدیدی را برای متخصص ارز رمزپایه و بلاک چین منتشر کرد، برخی از جزئیات جدید در مورد برنامه های ادعایی ارزهای دیجیتال و پذیرش آن در آمازون مطرح شده است؛ یک منبع ناشناس به روزنامه تجاری انگلیس، City A.M گفته است که این غول تجارت الکترونیکی قرار است به زودی در سال جاری، پذیرش پرداخت های بیت کوین را آغاز خواهد کرد. در صورت صحت این خبر، چنین تحولی می‌تواند به طور بالقوه تصویب ارزهای دیجیتال را با رشد مواجه کند. 

این شخص ادعا می‌کند که آمازون سالهاست که روی پروژه ارز رمزنگاری شده خود کار کرده است، به این معنی که تحقیقات لازم توسط این شرکت، انجام شده است:

هدف فقط ایجاد راه حل های پرداخت ارز رمزنگاری شده در برخی از مراحل آینده نیست؛ این یک بخش جدایی ناپذیر از مکانیسم آینده نحوه کار آمازون است که به خوبی بحث شده است.

آمازون با بیت کوین متوقف نخواهد شد. پس از ادغام بزرگترین ارز دیجیتال، بیت کوین، سپس اتریوم، کاردانو و بیت کوین کش نیز اضافه خواهد شد.

مدت زیادی طول نخواهد کشیدریال زیرا برنامه ها در حال حاضر وجود دارند و آنها از سال ۲۰۱۹ (۱۳۹۸) روی آنها کار شده است.

سومین شرکت بزرگ سهامی عام در ایالات متحده، آمازون نیز آماده راه اندازی ارز رمزنگاری شده خود است؛ در ماه نوامبر ۲۰۱۸ (آبان ۱۳۹۷)، خدمات وب آمازون(Amazon Web Services)، یک شرکت تابعه محاسبات ابری از شرکت تجارت الکترونیکی آمازون، فقط یک سال پس از آنکه اندی جسی (Andy Jassy) ،مدیر عامل فعلی گفت مدیر عامل اصلی سیاتل اهمیت این فناوری را رد کرد، دو سرویس بلاکچین را راه اندازی کرد.

۴/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سایر اخبار فوری
فهرست