پیش‌بینی قیمت اتریوم برای ۳۱ جولای ۲۰۲۳ توسط الگوریتم یادگیری ماشین

قیمت اتریوم در هفته‌های اخیر در بحبوحه یک روند صعودی کلی بازار افزایش یافته است؛ زیرا سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به دنبال کسب سود از سر و صدای مداوم پیرامون پذیرش نهادی بودند.

فین‌بولد پیش‌بینی‌های انجام شده توسط الگوریتم یادگیری ماشینی را در پلتفرم نظارت و پیش‌بینی ارزهای دیجیتال PricePredictions در ۳ ژوئیه بررسی کرد تا ایده بهتری از محل معامله تا پایان ماه داشته باشد. این تجزیه و تحلیل برای به دست آوردن پیش‌بینی مورد عملکرد قیمت بالقوه ETH در کوتاه مدت انجام شد، زیرا به نظر می‌رسد دومین دارایی بزرگ از نظر ارزش بازار سطح قیمت بسیار مهم ۲۰۰۰ دلار را بازیابی کند.

نمودار اتریوم

قابل ذکر است، این الگوریتم پیش بینی می‌کند که قیمت اتریوم در ۳۱ جولای ۲۰۲۳ به ۲۱۰۵ دلار برسد که در صورت تحقق، اتریوم با افزایش قیمت بیش از ۷ درصدی همراه می‌شود.

این پیش‌بینی بر اساس تعدادی از شاخص‌های رایج تحلیل تکنیکال (TA) ، از جمله باندهای بولینگر (BB)، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) و غیره انجام شده است.

پیش‌بینی قیمت اتریوم

در حال حاضر قیمت اتریوم ۱۹۶۵دلار است که ۲.۵۸ درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. قابل ذکر است که این ارز دیجیتال در ماه گذشته بیش از ۳.۲ درصد رشد داشته است. دومین دارایی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان تا کنون بیش از ۶۳ درصد در سال جاری افزایش یافته است.

با آماده شدن سرمایه گذاران برای مجموعه ای جدید از داده های اقتصادی ایالات متحده، حرکت صعودی امروز ETH را یک قدم به بازیابی سطح ۲۰۰۰ دلار نزدیک تر می کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI)، یک شاخص تکنیکال مهم برای اتریوم، مانع قابل توجهی را در ۶۰.۰۰ رد کرد و اکنون در ۶۲.۷۰ است.

بر اساس پیش‌بینی بالا، اگر اتریوم بتواند سرعت فعلی خود را حفظ کند، مطمئناً از ۲۰۰۰ دلار بالاتر خواهد رفت.

مهمترین سطح مقاومت اتریوم که بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۶۰ دلار قرار دارد، هفته گذشته توسط متخصص معروف بازار ارزهای دیجیتال علی مارتینز شناسایی شد. اگر ارز دیجیتال بتواند از این مانع عبور کند، افزایش به ۲۳۳۰ دلار یا احتمالاً ۲۷۵۰ دلار امکان پذیر است.

نکته: این تحلیل هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و اوکی ایکس در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست