۸ ارز دیجیتال با پتانسیل رشد ۵۰ برابری در سال ۲۰۲۳

8 توکن برای سرمایه‌گذاری

رشد ارز‌های دیجیتال از شروع سال جدید احساسات مثبت را به بازار برگرداند. برخی از سرمایه‌گذاران به نسبت قدیمی و صبور با نگه‌داری یک ارز دیجیتال در بلند مدت به سود می‌رسند در حالی که برخی دیگر به دنبال کسب درآمد چند برابر در کوتاه مدت هستند. در این مقاله از اوکی ایکس قرار است به بررسی ارز‌های دیجیتالی که می‌توانند تا ۵۰ برابر سود را در سال ۲۰۲۳ تجربه کنند بپردازیم.

متأکید (Metacade)

هدف پروژه جدید مبتنی بر بلاک چین متا کید ایجاد بزرگترین بازی برای کسب درآمد (P۲E) ویدیوی مجازی در متاورس است. مرکزی از جامعه که در آن بازیکنان می‌توانند با دیگر گیمر‌ها تعامل داشته باشند، ضمن لذت بردن از بهترین بازی‌های P۲E، درآمد کسب کنند و در شکل‌دهی انقلاب بازی‌های وب۳ شرکت کنند.

در حالی که روش بازی برای کسب درآمد هدف اصلی متأکید است، اما روش‌های جایگزین دیگری برای کسب درآمد غیرفعال برای کاربران وجود دارد. به عنوان مثال، دارندگان توکن MCADE برای شرکت در فعالیت‌های اجتماعی مانند چت زنده و ارسال ارزیابی بازی، جوایزی دریافت می‌کنند. برای کمک به موفقیت دیگران در بازی‌ها، افراد می‌توانند همه چیز را از بهترین آلفای گیمیفای گرفته تا استراتژی‌ها به اشتراک بگذارند.

برنامه Metagrants، که هدف آن کمک به توسعه‌دهندگان جوان در شروع حرفه وب ۳ و پیشبرد توسعه بازی GameFi است، گوهر متأکید است. به منظور دریافت بودجه برای کمک به طراحی و توسعه عناوین انحصاری جدید، توسعه‌دهندگان مفاهیمی را ارائه می‌کنند. محبوب‌ترین برنامه‌ها پس از رای‌گیری توسط انجمن، متاگرانت دریافت می‌کنند. این برنامه در سه ماهه سوم ۲۰۲۳ آغاز و در سه ماهه اول ۲۰۲۴ بر روی پلتفرم منتشر می‌شود.

دلیل رشد توکن MCADE

هیچ چیز مانند یک پیش فروش مشتاقانه توجه سرمایه‌گذاران جلب نمی‌کند و متأکید نیز از این قاعده مستثنی نیست. قیمت با هر مرحله بعدی افزایش می‌یابد تا زمانی که به ارزش نهایی ۰.۰۲ دلار برسد. قیمت در ابتدا در مرحله اول ۹ مرحله پیش فروش ۰.۰۰۸ دلار برای هر توکن تعیین شد. Metacade در چند هفته اول پیش فروش خود بیش از ۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است و پیش‌بینی می‌شود در تمام مراحل به فروش برسد.

متاکید

پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که تقاضای قابل‌توجهی از روند ایجاد شده توسط MCADE در طول پیش‌فروش حاصل می‌شود، که ممکن است ارزش را تا حد زیادی افزایش دهد. به دلیل نقشه راه قوی و پتانسیل آینده متأکید، قیمت ممکن است در سال ۲۰۲۳ از ۱ دلار فراتر رود. این توکن برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال تجربه رشد ۵۰ برابری هستند، بهترین فرصت است.

ریپل (Ripple)

ریپل یک ارز دیجیتال دیفای است که از پرداخت‌های بین‌المللی لحطه‌ای با امکان نقل و انتقالات مالی ارزان و مؤثر پشتیبانی می‌کند. در مقایسه با تأمین‌کنندگان در دنیای واقعی، مشتری می‌تواند با استفاده از این توکن تا ۶۰٪ هزینه‌های تراکنش خود را کاهش دهد.

یکی از دلایل اصلی افزایش ارزش پیش‌بینی‌شده برای توکن و یکی از بزرگترین نقاط قوت ریپل، تعداد بسیار زیاد کیس‌های کاربری آن است. یکی از برترین سیستم‌های پرداخت در سطح سازمانی فین‌تک در ده سال گذشته، Ripplenet، توسط ریپل پشتیبانی می‌شود. کویین بومی، XRP، برای سرعت بخشیدن به پردازش تراکنش‌های مالی برون مرزی توسط بانک‌ها با تسهیل پرداخت‌های بین‌المللی استفاده می‌شود.

ناگفته نماند این ریپل همچنین لز لجر (XRPL)، یک شبکه غیرمتمرکز که از قرارداد‌های هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) پشتیبانی می‌کند، استفاده می‌کند.

دلایل رشد توکن ریپل

در حال حاضر سرمایه‌گذاری در ریپل با خطر همراه است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از ریپل در یک دعوی حقوقی طولانی مدت شکایت کرده است. بسیاری از تحلیلگران مطمئن هستند که ریپل در مناقشه حقوقی پیروز خواهد شد که از نظر سرمایه‌گذاری و ارزش برای ارز بسیار سودمند خواهد بود.

ریپل

چندین نفر از بزرگ‌ترین شرکت‌های مالی، از جمله جی‌پی مورگان و بانک انگلستان، هم‌اکنون شرکای ریپل هستند. این اطمینان از غول‌ها در مقیاس جهانی یک امتیاز مثبت برای XRP است.

ریپل اگر بتواند بر مانع قانونی غلبه کند، برای افزایش در سال ۲۰۲۳ آماده خواهد شد. پتانسیل XRP در سال ۲۰۲۳ به لطف حمایت برخی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های مالی جهانی، با بازدهی تا ۵۰ برابر امکان‌پذیر است. این توکن یکی از پروژه‌های برتر DeFi برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۳ است.

شیبا اینو (Shiba Inu)

از شیبا اینو به عنوان یک شروع عالی برای افرادی که در زمینه سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال و فضای وب ۳ تازه کار هستند، نام برده می‌شود. این میم‌کوین هنگامی که ۴۰۰ تریلیون توکن برای توسعه دهنده اتریوم، ویتالیک بوترین ارسال شد، شاهد افزایش قابل توجهی در محبوبیت و رشد بود. ۹۰ درصد از این کوین‌ها که متعاقباً به ارزش ۶.۷ میلیارد دلار رسید، توسط او سوزانده شد که علاقه و رشد SHIB را به شدت افزایش داد.

این شبکه در سال ۲۰۲۳ شیباریوم را به عنوان یک شبکه لایه ۲ برای اتریوم معرفی می‌کند و به صاحبان توکن SHIB امکان دسترسی به یک شبکه ایمن و قابل اعتماد برای دریافت و ارسال SHIB را می‌دهد. علاوه بر این، به کمک هنرمندان ارز‌های دیجیتال در تولید آثار هنری NFT ادامه خواهد داد و به عنوان پلتفرمی برای خرید و فروش آثار هنری الهام گرفته از شیبا عمل خواهد کرد.

دلایل رشد توکن  شیبا اینو

شیباریوم در سال ۲۰۲۳، می‌تواند شیبا اینو را به یک بازیگر مهم در بازار دیفای تبدیل کند. شیباریوم چارچوبی را برای توسعه dApps ارائه می‌دهد و وعده قیمت ارزان‌تر برای تراکنش‌های SHIB را می‌دهد. این باید جذابیت و سودمندی شیبا اینو را افزایش دهد.

شیبا اینو

قیمت معاملات کمتر کنونی برای SHIB پتانسیل استثنایی را برای سرمایه‌گذاران برای به دست آوردن ۵۰ برابر سود و یکی از بزرگترین پروژه‌های DeFi برای سرمایه‌گذاری‌های ۲۰۲۳ نشان می‌دهد. SHIB اکنون با بیش از ۹۰ درصد پایین‌تر از رکورد تاریخی خود معامله می‌شود و تعدادی برنامه بسیار جذاب برای سال ۲۰۲۳ در دست اجرا دارد.

پالیگان (Polygan)

پالیگان یک راه‌حل لایه ۲ است که به منظور بهبود توانایی اتریوم در مقیاس‌پذیری راه‌اندازی شد. این شبکه برای کاربران خود شرایط را فراهم کرده است که آن‌ها می‌تواند در عین لذت بردن از امنیت بهبودیافته، زمان‌های تراکنش سریع و کاهش هزینه‌ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و راه‌حل‌های DeFi پیشرفته را روی بلاک چین اتریوم ایجاد کنند.

بلاک چین اتریوم اکنون به لطف روش‌های اجماع PoS نوآورانه پالیگان دارای امنیت، قابلیت اطمینان و کارمزد‌های پایین‌تر است و آن را به انتخابی بسیار محبوب برای توسعه‌دهندگان پروژه‌های dApps و DeFi تبدیل می‌کند.

دلایل رشد توکن پالیگان

یکی از پیشرفته‌ترین پروژه‌ها، پالیگان به توسعه‌دهندگان کمک کرده است تا خدمات دیجیتالی پیشرفته بسازند و خود را به عنوان یک بازیکن در سراسر جهان تثبیت کنند. Polygon یکی از بهترین پروژه‌های DeFi برای سرمایه‌گذاری است زیرا نقش مهمی در پیشرفت نوآوری ایفا می‌کند و استفاده از بلاک چین تنها در سال‌های آینده افزایش می‌یابد.

هولد کردن توکن ماتیک برای هر کسی که نیاز به پرداخت کارمزد تراکنش دارد واجب است. این نشان می‌دهد که تعداد زیادی از مردم به MATIC در کیف پول‌های ارز‌های دیجیتال خود نیاز دارند. این ممکن است باعث افزایش عظیم کوین شود و در بازار صعودی بعدی ۵۰ برابر افزایش یابد.

پالیگان

سندباکس (Sandbox)

سندباکس یک پلتفرم غیرمتمرکز دیجیتال املاک و مستغلات، با طراحی سه بعدی خود، دنیای جدیدی را برای دوستداران متاورس ایجاد کرد. کاربران می‌توانند قطعه‌های دیجیتال املاک و مستغلات را خریداری کرده و از آن‌ها به طرق مختلف در حین ایجاد و اشتراک‌گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) که شامل کاراکتر‌ها است، استفاده کنند.

به عنوان مثال، وارنر موزیک یک شهربازی مجازی با تم موسیقی ایجاد کرده است که طرفداران می‌تواند به آن دسترسی داشته باشند و از آن لذت ببرند. پاریس هیلتون، اسنوپ داگ و آدیداس چهره‌های شناخته شده دیگری هستند که در املاک دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده و از آن‌ها استفاده کرده‌اند.

جذاب‌ترین ویژگی The Sandbox ابزار‌های خلاقانه متمایز و با استفاده آسان آن است که به کاربران – حتی کسانی که دانش برنامه‌نویسی ندارند – اجازه می‌دهد تا از رابط آن برای توسعه بازی‌های جذاب و هیجان‌انگیزی استفاده کنند.

دلایل رشد توکن SAND

استفاده از املاک و مستغلات دیجیتال و بازی‌های بلاک چین هر دو به سرعت در حال گسترش هستند. سندباکس با ابزار‌های خلاقانه‌ای که به راحتی در دسترس هستند و پشتیبانی از چهره‌های بسیار قدرتمند در تجارت و دنیای افراد مشهور، در هر دو زمینه در موقعیت قوی قرار دارد.

این پلتفرم یکی از برترین طرح‌های دیفای برای سرمایه‌گذاری در حال و آینده است. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد قیمت توکن فعلی آن کمتر از ۰. ۵۰ دلار، زمانی که ارزش SAND افزایش می‌یابد و بازار‌های ارز‌های دیجیتال شروع به بهبود می‌کنند، ارزش استثنایی را نشان می‌دهد

پولکادات (Polkadot)

پولکادات یک بلاک‌چین منبع باز متفاوت است. هدف این شبکه تضمین انتقال ایمن اطلاعات و دارایی‌ها بین چندین بلاک چین و توسعه قابلیت همکاری است. بلاک چین‌های مختلف می‌توانند به لطف این پاراچین‌هایی که توسط پولکادات میزبانی می‌شوند، به گونه‌ای که گویی در یک شبکه هستند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این از طریق روش اجماع انقلابی پولکادات امکان‌پذیر است. Polkadot کاربران را قادر می‌سازد تا از بهترین جنبه‌های زنجیره‌های عمومی و خصوصی بهره ببرند و در عین حال امنیت انتقال داده‌ها را تضمین می‌کند.

دلایل رشد توکن DOT

تقاضا برای راه حل‌هایی مانند قابلیت همکاری پولکادات در طول زمان افزایش می‌یابد زیرا فناوری بلاک چین به سرعت به تکامل خود ادامه می‌دهد. کاربران و توسعه‌دهندگان می‌توانند به طور کامل از اکوسیستم‌های بلاک چین بدون به خطر انداختن اثربخشی یا کیفیت بهره ببرند. در نتیجه Polkadot یکی از جذاب‌ترین طرح‌های DeFi برای سرمایه‌گذاری در حال حاضر است.

این واقعیت که DOT در حال حاضر ۹۰٪ کمتر از بالاترین قیمت خود (ATH) فروخته می‌شود، ارزش بالقوه کوین را در دوره‌های صعودی قبلی نشان می‌دهد. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که DOT از بالاتری سطح قبلی خود پیشی می‌گیرد و شاید با رشد فناوری بلاک چین و پذیرش آن، به نقاط صعودی جدیدی برسد.

سولانا (Solana)

سولانا یک شبکه منبع باز است که امکان توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز، به ویژه راه حل‌های دیفای را فراهم می‌کند. به دلیل فرآیند‌های اجماع ترکیبی اثبات تاریخچه (PoH) و اثبات سهام (PoS) که از شبکه محافظت می‌کند، سولانا خود را از سایر ارائه‌دهندگان خدمات بلاک چین متمایز می‌کند.

با نرخ تراکنش سریع، بهره وری انرژی استثنایی و ظرفیت بالا، این اجماع ترکیبی از امنیت، قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری شبکه پشتیبانی می‌کند.

سولانا

دلایل رشد توکن سولانا

عرضه توکن بومی سولانا، SOL حدود ۳۴۲ میلیون توکن است. ارزش SOL در سال ۲۰۲۳ شانس زیادی برای افزایش دارد زیرا با افزایش پشتیبانی خود از توسعه‌دهندگان بلاک چین، به ارائه پشتیبانی پیشرو در صنعت از راه حل‌های DeFi و dApps ادامه می‌دهد.

سولانا به رهبری پروژه‌های بلاک چین ادامه دهد. SOL یک انتخاب فوق‌العاده برای هر کسی است که به دنبال دستاورد‌های بلندمدت قابل توجهی در بازار‌های ارز‌های دیجیتال است. در نتیجه، SOL در میان ابتکارات برتر DeFi برای سال ۲۰۲۳ قرار دارد.

دوج‌کوین (Dogecoin )

با توجه به علاقه ایلان ماسک، پادشاه جدید توییتر، دوج‌کوین نمی‌تواند از توجه کسی که حتی گذرا به ارز‌های رمزنگاری شده علاقه داشته باشد، دور بماند. سر و صدای دوج‌کوین آنقدر شدید بود که ماسک پیشنهاد کرد از آن به عنوان ارز جایگزین احتمالی برای حمایت از خرید غول رسانه‌های اجتماعی استفاده کند.

حمایت ماسک از دوج‌کوین، باعث هجوم سیل عظیمی از طرفدارن ایلان ماسک به دوج‌کوین شده است. قیمت Dogecoin به دلیل عرضه فراوان کوین بسیار ارزان باقی مانده است. با این حال، بسیاری از مردم فکر می‌کنند که دوج‌کوین می‌تواند به کاربران کمک کند تا از اکوسیستم بلاک چین DeFi استفاده کنند.

دلایل رشد توکن دوج‌کوین

اگرچه دوج‌کوین هنوز نتوانسته است در دنیای واقعی از یک برنامه کاربردی استفاده کند اما خوش‌بینی ماسک مبنی بر اینکه دوج‌کوین ممکن است یک ارز جایگزین ایجاد کند، به شایعاتی دامن‌زده است که این می‌م‌کوین واقعاً در سال ۲۰۲۳ رشد می‌کند.

نکته: این تحلیل هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و اوکی ایکس در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست