لایت کوین به اوج تاریخی خود در ۱۵ ماه گذشته رسید!

لایت کوین پس از افزایش بیش از ۲۰ درصدی در روز جمعه، برای شروع آخر هفته، سود خود را افزایش داد و به بالاترین سطح خود در بیش از یک سال گذشته رسید. این اقدام با افزایش هیجان برای عرضه توکن در بازارهای EDX انجام می‌شود. امروز برای میم‌کوین محبوب دوج نیز خوب شروع شد.

لایت‌کوین

لایت کوین (LTC) که به تازگی به بالاترین حد خود در چند ماه گذشته رسیده است، بار دیگر یک محرک اصلی در بازارهای ارزهای دیجیتال بود. جفت معاملاتی LTC/USD در اوایل امروز پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح ۹۱.۷۳ دلار در روز جمعه، به بالاترین سطح روزانه ۱۱۱.۷۶ دلار رسید.

نمودار لایت کوین

این افزایش باعث شد که لایت کوین به بالاترین حد خود از ۷ آوریل سال گذشته، زمانی که قیمت به ۱۱۶.۰۰ دلار رسیده بود، برسد. لایت‌کوین پس از شکستن سقف ۶۱.۰۰ در شاخص قدرت نسبی (RSI) از یک سقف دیگر عبور کردند.

از زمان بالاترین سطح امروز، لایت کوین شروع به کاهش کرده است و در حال حاضر با قیمت ۱۱۰.۱۷ دلار معامله می‌شود.

دوج‌کوین

دوج‌کوین که برای شروع آخر هفته به بالاترین سطح سه هفته اخیر رسید، یکی دیگر از سودهای بزرگ در روز شنبه بود.

کمتر از ۲۴ ساعت پس از سقوط به ۰.۰۶۲۶۴ دلار، DOGE/USD به بالاترین سطح یک روزه ۰.۰۷۰۷۹ دلار صعود کرد. این حرکت باعث شد که بزرگترین میم کوین در جهان حدود ۵ درصد افزایش یابد و به بالاترین سطح خود از ۱۰ ژوئن رسیده است.

نمودار دوج کوین طبق نمودار دوج‌کوین، در طی رالی روز شنبه، dogecoin با سطح مقاومت قابل توجهی در ۰.۰۷۰۰۰ دلار تماس پیدا کرد، قبل از اینکه سقوط کند.

شاخص RSI در حال حاضر حدود ۵۶.۰۰ است، کمی بیش از سقف ۵۵.۰۰، در حالی که DOGE در حال حاضر در ۰.۰۶۸۳۵ دلار معامله می‌شود.

نکته: این تحلیل هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و اوکی ایکس در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۱/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست